+90 216 456 88 88

ÜRÜNLER

FLEXWALL

FLEXWALL

Modelahşap’da  oldukça geniş bir yelpaze sizi bekliyor. Modern bir görünüm ile fonksiyonaliteyi birleştiren Model Flexwall Ofis Dolapları ve Depolama Sistemleri, ofisinizin ihtiyaç duyduğu depolama çözümlerini estetik bir duruş sunarak sağlıyor. Özgün dokunuşlara sahip çok özel tasarımlarıyla, Model Flexwall ile ofisinize yeni bir imaj vermeye hazır mısınız?
 
Model Flexwall tekdüze raf sistemlerine dinamik bir yorum niteliğinde. Işığı kesmeden ve fazla yer kaplamadan, istenilen bölmelerine yerleştirilen küp şeklindeki dolap ünitesi, akustik süngerler, metal ve lake raf seçenekleri ile tasarlanan Model Flexwall çarpıcı renkleri ve puzzle görüntüsüyle ofislerin en eğlenceli üyesi olmaya aday. Tasarımın hayatın her alanında önem kazanmasından yola çıkarak, çalışma hayatına özel ürünler geliştiren Model Ahşap’ın ürettiği raf sistemi Model Flexwall; çok yönlü kullanıma olanak sağlayan yapısı ile ofis ortamında yeni bir soluk., Model Flexwall şeffaf yapısı ile açık ofislerde kullanılan ayırıcı panellerin ışığı kesmesi sorunu için de iyi bir çözüm. Dolap üniteleri ve rafların yanı sıra, istenilen bölmede kullanılan renkli sünger, hem eğlenceli bir görünüme sahip, hem de akustik düzenlemeye yardımcı.
Ev ofis ve çalışma ortamınızı istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz bir yapı arıyorsanız Model Flexwall tam size göre.Raf, dolap, masa, yazı tahtası ve daha birçok modülden oluşan Model Flexwall isteğe göre şekillendirilebilir. Homeofis kullanımında yer tasarrufu sağlar.


Ürün Kataloğu

FLEXWALL

Kasnaklar, iç modüller ile ilgili bilgi ve fiyat listesi için info@yapimodel.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Teklif Al